В Одеській області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки

25 Апреля 2021

З 00 год. 00 хв. 25 квітня на території Одеської області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 24 квітня.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в Одеській області спостерігається стабілізація епідемічної ситуації поширення COVID-19 і станом на 24 квітня досягнуто показників, які дозволяють регіону перейти з червоного в жовтий рівень епідемічної небезпеки.

«Щотижнева кількість нових випадків захворювання на COVID-19 зменшилась за останні три тижні в два рази, а за останній тиждень спад захворюваності становить 21%. Схожими темпами знижується і кількість госпіталізацій, зокрема, за три тижні кількість нових госпіталізацій до ковідних лікарень зменшилась в півтора раза, а за останній тиждень на мінус 14%», - зазначив Віктор Ляшко і додав, що, крім стабілізації з коронавірусною хворобою, відмічається стабілізація захворюваності на грип та ГРВІ.

Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 25 квітня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Одеській області.

Голові Одеської облдержадміністрації доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. А крім того, забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема на рівні об’єднаних територіальних громад, та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, направлені на стримування поширення COVID-19.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Закарпатську область внесли в "червону" зону

З 00 години 00 хвилин 8 березня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення...

З 2 листопада «червоний» рівень епіднебезпеки буде...

До «червоного» рівня епідемічної небезпеки з 2 листопада буде віднесено 112...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка