Керівництво Мінстратегпрому взяло участь у Міжнародній конференції з питань діяльності авторизованих експортерів

18 Февраля 2021

18 лютого Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський та заступник Міністра з питань європейської інтеграції Юрій Петровський узяли участь у першій Міжнародній конференції з питань діяльності авторизованих експортерів, що відбулася в клубі Кабінету Міністрів України.

Під час заходу, окрім іншого, обговорювалися питання виробничої кооперації з компаніями Євросоюзу, що може стати одним із чинників зростання вітчизняного експорту до ЄС та загалом економічного розвитку України.

Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський наголосив на тому, що Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості має за пріоритет підтримку вітчизняних виробників-експортерів та нарощування експорту до ЄС.

Очільник Мінстратегпрому зазначив, що нині Кабінет Міністрів України спільно з Єврокомісією працює над переглядом й оновленням Угоди про асоціацію України з ЄС.

«Ми маємо дуже ретельно проаналізувати стан справ у нашій промисловості, орієнтованій на експорт до країн ЄС. Ідеться про весь ланцюжок питань: від виробництва конкурентоспроможної продукції до опанування певної частки ринку ЄС», – сказав Олег Уруський.

За його словами, Мінстратегпром уважно відстежує нагальні проблеми та запити виробничих підприємств. Віце-прем’єр-міністр України запропонував учасникам конференції відкритий діалог з проблемних питань вітчизняної промисловості та спільну розробку механізмів прискорення економічного зростання в рамках державно-приватного партнерства.

«І якщо ми говоримо про сегмент виробників зі статусом авторизованого експортера, нам слід максимально рішуче підійти до виконання своєї домашньої роботи: що треба зробити, щоб розширити коло виробників для поставок продукції на ринок ЄС, які ключові проблеми обмежують виробничу й експортну діяльність і що треба зробити для їх подолання», – зазначив Олег Уруський.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Юрій Петровський повідомив, що Кабінет Міністрів України визначив 23 пріоритетні державні інвестиційні проекти, які відносяться до сфери компетенції Мінстратегпрому.

«Ведеться активна робота з пошуку вітчизняних та іноземних інвесторів для реалізації цих проектів. Також підприємства можуть подавати пропозиції до інших проектів, які може підтримати Мінстратегпром», – уточнив Юрій Петровський.

За його словами, стратегічний напрямок руху до ЄС зобов’язує технічно переоснащувати виробництво у відповідності до вимог європейського законодавства.

«Зараз на європейському напрямку нам допомагають різні інституції і програми ЄС, діють програми технічної допомоги та надання грантів», – сказав заступник Міністра з питань європейської інтеграції.

Участь у заході взяли українські виробники, які отримали чи планують отримати статус схваленого експортера до ЄС.

Організаторами конференції стали Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA), Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД», а також Координаційна рада з виробничо-логістичних питань.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський зустрівся з...

2 червня Віце-прем'єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей...

Мінстратегпром підписав Меморандум про співпрацю з...

28 квітня Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей...

У рамках ГУАМ створять Міжнародний центр інновацій та...

Найближчим часом у рамках ГУАМ створять Міжнародний центр інновацій та трансферу...

Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський провів...

11 березня Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей...

Уруский сообщил о еще одном заказе у ГП «Антонов»

В 2021 году у ГП «Антонов» будет заказано 4 самолета Ан-74.

Олег Уруський: «Готується нове замовлення на чотири...

В інтерв’ю радіо «Армія FM» Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка