Міжнародний канал торгівлі людьми викрили прикордонники спільно з поліцейськими

21 Мая 2020

Державна прикордонна служба України у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжує нарощувати зусилля у сфері протидії торгівлі людьми, - повідомляє Відділ комунікацій із змі адміністрації Державної прикордонної служби України.

Оперативні співробітники Сумського прикордонного загону спільно з співробітниками слідчого управління ГУНП в м. Києві виявили організовану групу осіб, яка причетна до вербування та переміщення до Російської Федерації громадян України для здійснення протиправної діяльності, пов'язаної з незаконним розповсюдженням наркотичних засобів.

Правоохоронці встановили, що вказана група осіб шляхом обману, під приводом легального працевлаштування у службі кур'єрської доставки, здійснила вербування та переміщення до РФ дванадцяти громадян України, чоловіків та жінок. Вже на території РФ наших співвітчизників, погрожуючи розправою, примушували до розповсюдження наркотичних засобів. В подальшому за таку протиправну діяльність українці були затримані правоохоронними органами РФ та засуджені до позбавлення волі.

В ході реалізації оперативної інформації правоохоронці задокументували діяльність злочинної групи з чотирьох осіб, яка протягом 2015-2016 років вербувала мешканців Дніпропетровської, Миколаївської та Харківської областей для роботи в Росії. Бажаючих знаходили через сайти оголошень та в офісах, де збирали анкетні дані претендентів і готували їх до відправлення до сусідньої держави. Жертвами ставали люди, які мали матеріальні труднощі. Злочинці сприяли переміщенню громадян до РФ, де останніх й зустрічали «роботодавці».

У ході досудового розслідування, яке триває майже чотири роки, правоохоронці встановили причетність спільників до нових фактів протиправної діяльності. Наразі чотирьом учасникам злочинної організованої групи повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, відповідальність за які передбачена ч. 3 ст. 149 «Торгівля людьми» КК України.

Слідчі дії тривають.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Корабли РФ проигнорировали сигнал SOS украинского...

Корабли Российской Федерации игнорировали сигнал SOS украинского рыболовецкого судна...

На Одещині знайшли загиблого на озері прикордонника

Сьогодні, близько 12-ї години, рятувальники знайшли тіло офіцера-прикордонника, який...

Пропускні операції. Прикордонний рік у цифрах

До Дня прикордонника України охоронці кордону підсумовують результати службової...

Украинские пограничники проведут совместные учения с...

Государственная пограничная служба Украины летом 2021 года примет участие в совместных...

Закарпатье получит рекордную сумму на развитие...

Впервые за годы независимости Закарпатье получит рекордную сумму на развитие...

На границе с Польшей задержан украинец, которого...

Пограничники Львовского отряда на пункте пропуска "Шегини" в ночь на воскресенье...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка