Уряд підписав Меморандум з Нафтогазовою асоціацією для цінової стабільності

06 Апреля 2021

2 квітня Кабмін та  Нафтогазова Асоціація України підписали Меморандум про наміри щодо створення сприятливого середовища, розвитку добросовісної конкуренції на ринку нафтопродуктів України та задоволення потреб споживачів на період карантину та обмежень. 

Відповідний документ з боку Уряду підписав Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

«За останні декілька тижнів ми провели багато зустрічей і дискусій з мережами АЗС. Підписання цього меморандуму – це свідчення того, що взаєморозуміння між державою та бізнесом є:  компромісні рішення знайдені. Спільними зусиллями ми маємо забезпечити цінову стабільність на ринку нафтопродуктів», - наголосив Міністр Ігор Петрашко.

Сторони об'єднали зусилля для створення сприятливих умов розвитку ринку нафтопродуктів на засадах законності, прозорості, чесної конкуренції та соціальної відповідальності; розвитку партнерських відносин між бізнесом та державою; запобігання порушенням законодавства, здобуттю та використанню неправомірних переваг у конкуренції.

За умовами Меморандуму, Нафтогазова Асоціація продовжуватиме популяризувати принципи прозорої та добросовісної конкуренції та сплати податків всіма учасниками ринку у повному обсязі, а також пропагуватиме дотримання принципів соціально відповідального ведення бізнесу з метою забезпечення споживачів якісними нафтопродуктами за ринковими цінами.

Асоціація щомісячно буде надавати Кабінету Міністрів України інформацію некомерційного характеру щодо форм, видів та місць існування нелегального обігу пального та місць здійснення діяльності суб'єктів, які працюють з ознаками порушення норм законодавства.

Уряд вживатиме заходів щодо протидії нелегальному виробництву та обігу пального (у тому числі нелегальної діяльності підприємств, що здійснюють неповний цикл нафтопереробки). Також Кабмін сприятиме диверсифікації джерел постачання як з вітчизняних, так і з іноземних нафтопереробних заводів (не допускаючи будь-яких проявів дискримінації), вільного ціноутворення на ринку нафтопродуктів. 

Зі свого боку компанії-учасники Асоціації  зобов'язуються продовжувати сплачувати податки в повному обсязі, формувати ціну на нафтопродукти на умовах вільної конкуренції та з урахуванням кон'юнктури на світових ринках. 

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Госгеонедр аннулировало 19 спецразрешений

Государственная служба геологии и недр Украины в соответствии с введенным...

Нефть дешевеет из-за локдаунов в Европе

Цены на нефть снизились в понедельник, 22 марта, из-за опасений по поводу падения спроса...

В Финляндии неподалеку от столицы произошла утечка...

В городе Порвоо, недалеко от столицы Финляндии, в порту Килпилахти произошла утечка...

Нефть растет в цене

Мировые цены на нефть эталонных марок продолжают дорожать, обновляя максимум с января...

Нефть дешевеет из-за распространения нового штамма...

Цены на нефть снизились во вторник, 21 декабря, поскольку быстро распространяющийся...

Владельца судна «Аметист» и АМПУ обязали убрать нефть...

Загрязнение акватории в Черноморске нефтью, которое вероятно вызвано разливом с судна...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка