Найдемократичніший общепит у всій Єуропі

№46(796) 18 — 24 ноября 2016 г. 16 Ноября 2016 4.5

)Хоча я вже й не молода, але ще поспішаю щоп'ятниці до поштового кіоску за вашим тижневиком. Спитаєте чому? Та хоча б і тому, що тільки у вашій газеті можна прочитати, що доброго робиться в різних областях України. Знали б ви, як нам осточортіли всі ті страхи, про котрі пишуть газети. А телевізор я вже давно боюся увімкнути, бо там і вдень, і вночі одне і те ж: скільки хто украв, хто кого убив, хто на кого напідпитку наїхав машиною і таке інше. А що з усього цього виходить? А те, що судді їх усіх випускають під заклад за ті мільйони, котрі вони украли.

Не можу забути, як колись п. Ющенко йшов у президенти і разом із кумом Порошенком прийшов у ЦВК, щоб перевірити, чи так, як треба, підраховують бюлетені. А на вході стояв молоденький міліціонер, якого вони нізащо побили. А телебачення все це неподобство показало, як кажуть, у прямому ефірі.

Я, а може й усі інші, хто бачив цю ганебну сцену, подумали, що доброго президента із пана Ющенка не вийде. На жаль, так воно і сталося. Він зразу ж поділив народ України на «титульних» і «нетитульних». І це, вибачте, гарант Конституції! Він уже тоді розділив Україну навпіл.

А потім ще пані Тимошенко підлила масла у вогонь, заявивши на всю країну, що мовляв, чого панькатися з тим Донбасом. Обнести його колючим дротом і нехай сидять там. Наче це не наші громадяни, які мають такі ж права, як і пані Тимошенко, котра спить і бачить себе в кріслі, в якому зараз сидить пан Порошенко.

Вибачте, але я не можу зрозуміти, чому оті різні бюро, що створені для боротьби із корупцією, не спитають у пана Ющенка та його дружини, куди поділися сотні мільйонів, котрі бідні українці зібрали на будівництво дитячої лікарні майбутнього.

Хотіла ще про тарифи і ціни на харчі написати, та, мабуть, досить про погане.

Як же нас, «маленьких українців», порадували наші слуги, так звані народні депутати своїми деклараціями про доходи. Ну, що не декларація, то кладезь різної рухомості і нерухомості, я вже не кажу про сотні мільйонів різної валюти. А головний захисник бідного люду пан Ляшко чомусь указав вила. Я так подумала, що ті вила він зробив із золотого батона, котрий хтось украв із маєтку пана Януковича.

Уряд все шукає, де б позичити на нашу шию якийсь мільярд валюти, а її «народні» депутати не знають куди дівать. Пане Гройсман, конфіскуйте незаконно нажиту валюту і не треба ніяких позик, котрі треба буде нам віддавати, та ще й з відсотками.

Добре, що пан Політиканов знову на своєму боєвому посту. У нього, що не текст, то пісня. Тільки боюся я за нього. Чому? А тому, що це ж не дарма створено так зване міністерство інформації, яке колись було у Гітлера і його очолював, здається, Геббельс. Ви розумієте, про що я. Але ж добре, що пан Політиканов знову на своєму робочому місці і веде найдемократичніший «общепит» у всій Єуропі у світле майбутнє.

Уважаемые читатели, PDF-версию статьи можно скачать здесь...

Языковая дилемма

Закрытие классов с обучением на русском языке в Украине принято объяснять отсутствием...

Популизм и суверенитет – явления одного порядка

Ответ на статью Петра Шляхтуна «Лабиринты и тупики социального государства»

Не молчать (хотя бы)

"Наверное, мои эмоции перехлестывают здравый смысл, но так думают многие..."

Мій практикум в Америці

Двадцять чоловіків обслуговують 120 гектарів території, яка належить гольф-клубу. Наше...

Інформацію треба перевіряти

Я вже неодноразово публічно заявляв, що не займаюся будь-якою політичною діяльністю....

Люблю пунктуальность

Каждому известно, что если человек что-то пообещал, то должен это сделать. Ну а как...

Чому Порошенку не треба брати приклад з нас, галичан

Після перемоги пана Трампа в Америці так звані рідні політологи говорять, що ніби пан...

В Украине нефти с газом не меньше, чем в Кувейте

По поводу своих находок и предложений обращался ко всем президентам, кроме Кравчука....

Телепатология

Эта тема отнюдь не нова, но постоянно о себе напоминающая. Речь идет о преобладании...

Мини-словарик сослужит хорошую службу

Я согласен со статьей «Ликбез по китайским иероглифам» Александра Павкина

Для кого все эти погремушки?

Гласность, демократия, свобода слова, правовое государство.., говорят, скоро власти...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка